בניית אתרים לאדריכלים


כל אדריכל יודע שכל פרויקט בנייה הוא מורכב, איך שלא תסתכלו על זה. כמובן שרמת המורכבות משתנה, אבל בדרך כלל זה מתחיל מבחירת השטח ואז תכנון, הכולל שרטוט, הדמיה, ניצול מרבי של השטח, תכניות חשמל, תכנון תשתיות, חישוב עלויות ועוד לא נכנסנו לשלב של בחירת הספקים, הצבת יסודות והתחלת העבודה בפועל. גם בנייה של אתר באינטרנט תמיד נחשבה למורכבת ולכזו שדורשת בעלי מקצוע מנוסים, שיש להם את הידע שדרוש בכדי להקים תשתית אינטרנטית שתתמוך באתר שלכם. אבל כיום, יש גם אפשרויות אחרות, כמו זו שמציעה המערכת באתר Ntt.

בניית אתר בשלושה שלבים

Ntt מזמינים אתכם לבנות את האתר העסקי-תדמיתי שלכם, בקלות, באמצעות מערכת פשוטה שמאפשרת לכם להקים אתר בשלושה שלבים פשוטים, בלי להתעסק עם התשתיות והיסודות של האתר שלכם. מה זה אומר? זה אומר שאנו מספקים את התשתית ואתם בונים את האתר שלכם על גביה – בשלב הראשון אתם בוחרים את התבנית לאתר שלכם – זה בעצם השלב שבו אתם מחליטים כיצד האתר שלכם יראה – אתם מוזמנים להתרשם ממגוון התבניות המוצעות ואז לבחור. לאחר מכן, עליכם לספק פרטי קשר ללקוחות האתר – קודם כל כתובת מייל, שאליה יישלחו פניות מלקוחות באתר ובנוסף, גם מספר טלפון וכתובת פיזית של העסק. השלב האחרון, יהיה שלב הזנת התכנים לאתר שלכם.

שירותי בניית אתר

אין לכם זמן לבנות אתר בעצמכם? רוצים שיעזרו לכם לבחור את התבנית שהכי מתאימה לייצוג העסק שלכם? אתם מזומנים ליהנות משירותי בניית אתר, בעלות נוחה ומתאימה לכם כיס. אחד המומחים שלנו מוכן כבר עכשיו לבנות לכם אתר תדמיתי מא' ועד ת' – החל מחיבור פשוט של תיק עבודות לדומיין ב300 ₪ ועד לעיצוב אישי, פיתוח מתקדם ושיקות בניית אתר לאדריכלים מלאים. לפרטים נוספים ולשאלות בנושא הקמת אתר תדמיתי באמצעות מערכת Ntt אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1603 SALES@NTT.CO.IL