לקוחות ממליצים


 

עמנואל תאודור, עמותת אבות ומייסדים

אני עובד עם חברת ביטא גרופ מזה כמה שנים.
התוכנה (NTT) שאיתה אני עובד השתפרה במשך השנים מאד.
החברה קשובה להערותינו ולבקשות עזרה, וכן משנה ביזמתה.
אני מאד מרוצה מן השותפות ומתקדם עם השיפורים ללא קושי.
עמנואל תאודור
עמותת אבות ומיסדים.

 

רגב איבנשיץ, ג'חנון בר

אני ממליץ בחום על Webbee, החבר'ה נותנים שירות אדיב מסור, אמינות שיתוף פעולה ושיקוף מלא לכל אורך הדרך, כל הכבוד לכם...
 

נוי, חברת טסטליפט בע"מ

אשמח לכתוב לכם המלצה חמה! :) 

כשחיפשתי חברה שתבנה לנו אתר אינטרנט נתקלתי בכם, לא שמעתי המלצות אך כבר מהשיחה הראשונה התרשמתי לטובה.

הייתם קשובים, סבלניים, ועזרתם לחברתנו מאוד.

במשך 5 חודשים כמעט ששיגעתי אתכם עניתם על כל מה שרציתי באופן מידי ועשיתם את כל השינויים הקטנים עם סבלנות ויחס מעולה!

וגם לאחר עליית האתר אני קיבלתי ועדיין מקבלת מענה לכל דבר הכי קטן שאני רוצה לשנות.

תודה רבה!

פרופסור אריה סובר

אני ממליץ בחום על חברת בניית האתרים WEBBEE. זה מתחיל ביחס האישי של המנכ"ל אבירם ועבור לעובדים המסורים שנענים לכל פנייה שאלה או בקשה. אני רוצה לציין במיוחד את אתי גולן מחברת WEBBEE שעבדה מולי על בניית האתר, על היחס, הפניות והמקצועיות. יישר כח!

עופר דרן, דרן מעבדות

אבירם ודניאל היקרים, הגענו אליכם בתחילת דרכנו על מנת שתסייעו לנו בהקמת אתר אינטרנט לחברתנו חברת דרן מעבדות וייעוץ מדעי בע"מ. היחס שלכם היה נעים ומקצועי כבר מההתחלה.הצעת המחיר הגיעה במהירות, הקשבתם והבנתם מהר מה הצרכים שלנו ובניתם לנו אתר איכותי עם מערכת ניהול יעילה. הייתם זמינים לסייע ותמיד באווירה ידידותית ותומכת. מבחינת קידום ברשת האתר עשה את עבודתו בצורה מעולה ולאחר מספר חודשים ראינו בצורה ברורה שמספר הפניות הלך וגדל. מאז עברו כמה שנים, החברה התקדמה וללא היסוס אומר כי יש לכם חלק גדול בהתפתחותנו.ברצוני להודות לכם על השירות הטוב ומאחל לכם צמיחה והמשך פעילות פורה.

 בברכה,עופר דרן, סמנכ"ל מעבדות וייעוץ מדעי בע"מ.

 

הילה עזרן- מנכ"ל

בחודשים האחרונים נבנה אתר הבית של החברה שלי – בשפה העברית ובשפה האנגלית.תהליך בניית האתר החל בפגישת הכרות עם מנכ"ל החברה ולאחר מכן פגישה נוספת ומעמיקה בה בחנו לפרטי פרטים את הצרכים המדויקים של החברה באתר, שהוא בעצם אתר – חנות עם לא מעט ידע מקצועי, פרסומים, אפשרויות לרכישה בארץ ובעולם ועוד. התייחסותו של אבירם, מנכ"ל החברה היתה רצינית ומקצועית מאוד, ולשימחתי כך היתה התנהלות הדברים בהמשך אל מול צוות העובדים בחברה (מתכנתים, מעצבים, אנשי תוכן וכו'). במהלך תקופת בניית האתר נתקלנו מפעם לפעם בשינויים מסיבות שונות וגם אז , חוויתי סבלנות וסובלנות אשר ראויה להערכה רבה ואינה מובנת מאליה. הרצון העז לשירות בלתי מתפשר, תוך שמירה על רף מקצועי גבוה, זמינות ואדיבות אינה עניין של מה בכך ואני מוקירה כל רגע בתהליך העבודה המשותפת וכל אחד מעובדי החברה. תודתי לחברת בטאגרופ גדולה ו בכל שאדרש לבצע בעתיד, תהיה חברה זו הבחירה הראשונה שלי.המון תודה מקרב לב, יישר כוח.

בכבוד רב, הילה עזרן מנכ"לית הילה קוסמטיקה הרבליסטית בע"מ.

רוזנטק, פתרונות תוכנה יעילים

את אבירם הכרתי במסגרת פעילות התנדבותית חברתית, האדם הזה שופע אהבה ורצון לעזור לזולת, היכולת שלו להקשיב, להבין, להכיל את השוני של האחר ולפעול ברמת דיוק גבוהה, היא מופלאה בעיניי, היכולת שלו להביא את כל זה לעולם העסקים היא פנומנלית. הפכנו לחברים הכי טובים ואני מרגיש שבורכתי. בהמשך הדרך התחלנו לעשות עסקים יחד, וכשהגיע הזמן להקים אתר אינטרנט לעסק שלי היה לי הכי טבעי לפנות אל הטוב ביותר בעיני, אבירם. אומרים שעסקים לא עושים עם משפחה או חברים, אז אומרים, אבירם הוא היוצא מן הכלל במקרה הזה.  אבירם דאג  שאקבל אצלו את השירות הטוב ביותר האפשרי. דניאל, שנכנס לתמונה בקטעים הטכניים, תיקתק עניינים ותמיד נתן לי שירות מהיר מאוד, זו רמת מקצוענות שאני לא מכיר במקומות אחרים. המלצתי בעבר על החברה ללקוחות שלי, כולם הודו לי על ההמלצה, אני ממליץ בחום גם לך.

ליא הידראוליקה

ברצוננו להודות לכם על בניית האתר עבור חברתנו,על העזרה התמיכה, והאדיבות במהלך עבודתנו המשותפת ליצירת אתר זה.בניית האתר הייתה משימה מורכבת מבחינת היכולת לספק מידע רב והתעמקות בנושאים טכניים, תוך שמירה על ממשק ידידותי למשתמש, התכנון והביצוע  אשר איפשרו את ביצוע המשימה הזו בצורה טובה ביותר.האתר מהווה עבורנו צעד חשוב קדימה ככלי עבודה ושיווק עבור לקוחותינו ועבור עובדינו. החברה תמכה בנו לכל אורך הדרך, האתר נבנה לפי התכנון והאיפיון שהוגדרו.נשמח להמליץ בחום ומאחלים לכם המשך עבודה יצירתית ופורייה.

בברכה, צוות חברת ליא הנדסה הידראוליקה ופנאומטיקה בע"מ.

גדי גלוזברג

תודה רבה רבה על השירות המקצועי והיעיל שזכיתי לו במשך כל השנים, כזה שלא הרבה נותני שירות יודעים לתת. יישר כוח!

קבוצת פרידנזון

ברצוננו להודות לכם על בניית האתר עבור חברתנו, על העזרה התמיכה, והאדיבות במהלך עבודתנו המשותפת ליצירת אתר זה. בניית האתר בוצעה ותוכננה באופן מקצועי, מעמיק וידידותי למשתמש. נהנינו משיתוף פעולה מקצועי ומרמת השירות של חברה בעלת ידע נרחב הן בפן הטכנולוגי והן בפן ממשק המשתמש, החל משלב איפיון הצרכים ועד להקמת האתר בפועל. האתר נבנה לשביעות רצוננו תוך עמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו. בהמשך ערכנו גם התאמה לאתר סלולרי.

נשמח להמליץ בחום ומאחלים לכם המשך עבודה פורייה ומועילה.

בית מיח"א ירושלים

בשם ילדי מיח"א ירושלים וצוות העובדים ברצוננו להודות לכם על תרומתכם הנדיבה בסך של 15,700 ש"ח עבור הקמת מערכת ועיצוב אתר למיח"א ירושלים. במיח"א אנו מטפלים בילדים חרשים וכבדי שמיעה בגיל הרך יותר מ-40 שנה ומאפשרים להם לרגוש מיומנויות שפה, שמיעה ודיבור במטרה לשלבם בחברה השומעת. בזכות תרומתכם הנדיבה נוכל להמשיך בשיקומם החשוב. אנו מאחלים להמשך עבודה פוריה ומוצלחת עם החברה..

טקטרנדס יועצים לניהול

השקעתם, עזרתם, ועניתם על מענה או טענה שהייתה לנו, והכל באדיבות ובמקצועיות. אין לנו אלא לברך אתכם על העבודה שעשיתם בבניית האתר שלנו.

נמרוד פלוס

תודה על המקצועיות, האמינות וההשקעה מעל ומעבר בהקמת אתר האינטרנט של החברה, הפכתם את התהליך לפורה ויעיל.

בני דונר

מבניית האתר הראשון, דרך ההתלבטויות בנושאי העיצוב ועד לפרטים הקטנים - הצוות תמך וסייע לי ולעסק שלי להצליח להעמיד אתר מוצלח ויעיל, עם תודעת שירות גבוהה, רמת ידע ומקצועיות גבוהים, ורצון אמיתי לעזור ולהיות חלק מההצלחה; כבר יותר מחמש שנים אנחנו עובדים ביחד - ומאד מרוצים! לכל מי שהשילוב בין רמת המקצועיות ותודעת השירות חשוב לו - אני ממליץ עליהם כשותף אידאלי.

לי ועידן- בין המיתרים

כשמילה יוצאת אל חלל האוויר, יש בכוחה משמעות רבה, ומייד ניתן להרגיש אם יש מאחוריה גם כוונה. כאשר מילים נרשמות על הדף יש בהן יותר ממילה, יש בהן רגשות ומחשבה. רצינו לכתוב כמה מילים, שעטופות בהרבה אהבה והערכה. המילים תתגמדנה והדף קצר מלהביע לכם מילות הערכה: על הכנות ותשומת ליבכם האישית, על עבודתכם המסורה, על נתינה ללא גבולות על התחשבות בכל פרט, אפילו הקטן ביותר. על היחס החם, האישי וסבלנות האין קץ.

אודי לנדאו

רציתי להודות לכם על השירות המקצועני והמסור שמאפיין אתכם במהלך השנים . אין ספק שהיכולות המקצועיות שאתם מספקים, השירות האדיב, והנכונות לסייע בכל נושא ובכל זמן, הם נכס גדול עבורי כלקוח, ואני משוכנע כך גם לשאר הלקוחות שלכם.

טל בן דוד

נהניתי מהעבודה מולכם בעת בניית האתר שלי ובעיקר מהמקצועיות והשירותיות אותה הפגנתם לאורך כל הדרך. יש לכם חלק משמעותי בהפיכת התהליך לנעים ופורה עבורי ועל כך אני מודה לכם מקרב לב.

ABA Group יזמות ונדלן

כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט היום, אבל שירות מקצועי, יחס חם והשקעה כמו שקיבלנו ממכם הם לא מובנים מאליהם.

פסיכומטרי The EZ Way

תודה על העבודה הקשה, תודה על האתר שיצא מדהים, תודה על יחסי האנוש הכל כך נעימים, שהפכו את כל תהליך שיתוף הפעולה לנעים ומפרה הדדי.

הדס אבידור גולדין

מהיום בו הכרנו ועד ליום בו עלה לראשונה האתר שלי לאוויר חלפו לא יותר מ - 3 ימים. שלושה ימים בהם הקמתי אתר לבד בזכות כלים פשוטים וידידותיים להפעלה, תמיכה מקצועית וסבלנית וכמובן שירות אדיב ביותר!
היתרון הבולט מבחינתי, כבעלת עסק אשר משתנה באופו רציף לאורך כל השנה בהתאם לחגים ומועדים, הוא האפשרות המיידית והבלתי תלויה לשנות ולעדכן את האתר שלי מכל מקום ובכל זמן. הגישה החופשית ל"מאחורי הקלעים" של האתר היא פריבילגיה ומותרות שחוסכת זמן, כסף ו....עצבים. כולי ציפיה להמשך הפיתוחים והחידושים אשר תשלבו במערכת בעתיד ומאחלת לכם את כל ההצלחה בדרככם החדשה.

 הדס אבידור גולדין, HAG.
 

אורי מידן

לכבוד צוות NTT, ברצוננו להודות לכם על השילוב הנהדר אותו אתם מספקים: מערכת אוטומטית ברמה גבוהה ביותר ותמיכה מהירה ואדיבה. הקמת האתר ותפעולו הפכו בעזרת המערכת שלכם מ"פרויקט" למשימה פשוטה ונוחה. בעזרת המערכת אנו יכולים לעדכן ולשפר את האתר על בסיס יומיומי במספר דקות מועט. אין ספק כי יתרון זה מאפשר לנו להשאר דינאמיים ולשמור על קשר עם קהל לקוחותינו. נוחיות וקלות התפעול של המערכת הינן ללא ספק הסיבות ליכולתינו להעמיד אתר מקצועי ומכובד. ועל כל אלו אנו חוזרים ומודים לכם!

אורי מידן, צוות IRIP.

 

אור בן זאב


לכבוד אנשי NTT, כמעצב ומפתח אתרים הזדמן לי במהלך השנים להכיר מערכות שונות
לבניית אתרים, חלקן טובות יותר וחלקן פחות. המערכת שפיתחתם היא ללא ספק המוצלחת מכולן,
בהיותה מאחדת שלושה מרכיבים יחד:
א. נוחות למעצב בשלב בניית האתר
ב. רמה טכנולוגית גבוהה: פקודות, טפסים ואפקטים מהמתקדמים בתחום
ג. ממשק קל וידידותי עבור מעדכן התכנים באתר. שלושה מרכיבים אלה באים לידי ביטוי באריזה אחת מעוצבת ואטרקטיבית,
ועבורי העבודה בפלטפורמת NTT (מול צוות ידידותי למשתמש) גובלת בהנאה של ממש...
תמשיכו כך!

אור בן זאב, ארט דירקטור, חיפושית מולטימדיה.
 

ישראל כהן

אין מילים לתאר את הפלא הזה, הנקרא NTT. לא רק משום שזוהי מערכת יעילה, חכמה וידידותית ביותר – אלא גם משום ששני האנשים
העומדים מאחורי היוזמה המבריקה הזו – עומרי ורועי – שניהם מספקים פתרונות יעילים
וחכמים, עצות וטיפים באופן מהיר, מדוייק ומושלם בכל עניין – ועוד עם חיוך!
השילוב המופלא הזה של הטכנולוגיה הכי-זמינה-שאפשר, בזמן אמת,  יחד עם האנשים שיזמו אותה ועומדים מאחוריה – הוא נדיר על פי כל קנה מידה, וראוי לכל מחמאה וציון לשבח. 
מערכת NTT מומלצת בכל פה לכל עסק ולכל מנהל הרוצה לשלוט באופן מושלם
בערוצי המידע שלו בזמן אמת, 24 שעות ביממה, ובעצם לכל מי שמבין איך באמת מתנהל עולם המידע על פלטפורמת האינטרנט – ואיך שולטים במידע הזה באופן המיידי והיעיל ביותר. מיותר לציין שרואים את התוצאות העסקיות המשופרות כבר מהרגע הראשון – ובגדול!
מי אשר ירצה גם לשמוע את המחמאות בע"פ – מוזמן להתקשר בשמחה.
 
ישראל כהן, הוצאה לאור.
 
 

 


 

שמואל וייס

שלום רב,
הופנתי ל NTT דרך חבר ועכשיו לעונג ולכבוד לי לכתוב מכתב המלצה זה.
המקצועיות ובעיקר הסבלנות ואורך הרוח הם המובילים את אנשי  NTT.
לא הייתה פנייה שלא נענתה בזמן ואון ליין ,המלצות, תיקונים (והרבה ,הרבה,הרבה......ניגוזים) והכל עם חיוך ובהבנה.  הבנת הצרכים והעניין והכי חשוב -אם החלטת להפוך את כל מה שעשית בסוף כל הדרך לא יירו בך (לא...אל תעשו את זה... ) עומרי היכולת שלך לתקשר  ולהבין את האדם ואת מה שעומד מאחורי בקשותיו הם המפתח של העניין והכי חשוב - המקצוענות והמקצועיות. כל  אלו מביאים אותכם לרף גבוה שתצטרכו להמשיך ולעלות בו, אין דרך חזרה.
יישר כח והמשכו בדרך זו.

שמואל וייס, מנכ"ל  מ.ש.ל פרוייקטים.

 

 

 

ליאור א.

מאז שגיליתי את NTT אני יכול להציע ללקוחות שלי אתרים דינמיים ללא צורך בתכנות מורכב ובזמן הקמה מהיר. הלקוחות מצידם מקבלים בעלות חודשית אטרקטיבית כלי לניהול שוטף של האתר ללא תלות ב WEB  MASTER חיצוני על כל העלויות הכרוכות בכך. ניתן ללמוד להקים ולתפעל אתרים באמצעות המערכת תוך זמן קצר ביותר (כל מי שמכיר word ברמה בסיסית יכול לתפעל אותה) וכל שאלה או בעיה נענית בזמן תגובה מהמהירים שהכרתי. אני ממליץ בחום.

ליאור  א. Art Director, Coconut Design.

 

 

שי ארז

כמעצב שיער לכלות היה לי הצורך להפוך לנגיש בפני קהל עצום של נשים המשוטטות ברחבי הרשת ומחפשות נותני שירותים שונים לקראת החתונה. פרסמתי בכל מיני ערוצי תקשורת אך לצערי בתחום בניית האתר שלי נתקלתי בבעיות רבות. ה"פינג-פונג" הטלפוני שנהלתי עם בוניי האתר הנוסף שלי גרם לי לאי-נחת, שכן אני נמצא במערכה שתמיד הזמן משחק לרעתי. התמזל מזלי ונתקלתי במערכת NTT בניהולם של רועי ועומרי היקרים, שעזרו לי להתאקלם במהרה, ותוך שלושה ימים בלבד כבר האתר קרם עור וגידים. מאז אותו יום אני לא מפסיק להכנס אליו על בסיס יומי , לשנות ולעצב כל מיני תוספות. יש שיגידו שאני מכור :-)

שי ארז, מעצב שיער לכלות ובעלות אירוע.

מנחם פישלר

קבלו ברכות על האתר המדהים ! אני מקבל תגובות נלהבות עליו..
היכולת המהירה להתחבר לצורכי הלקוח ולהבין את ציפיותיו מהאתר הביאו אתכם להקים עבורנו את האתר היפיפה שלנו. העיצוב היצירתיות הצבעים, מציגים אותנו בדיוק כמו שרצינו להראות. מעבר לכך, כל הבקשות שלנו (והיו רבות) נענו במהרה וטופלו במיידי . ולא פחות חשוב הכל נעשה במחיר הוגן וסביר. יישר כוח.

מנחם פישלר, מנכ"ל סנופרי יוזמה ופיתוח בע"מ.

יונית לייבה

לכבוד חברת NTT
שמחתי מאד על ההזדמנות הניתנת לי להכלל ברשימת הממליצים. בעזרת הצוות ניבנה אתר למרפאת שיניים עדי בחדרה. ללא שום רקע קודם במחשבים ,אך כמובן בסיוע הדרכה צמודה,שירות אדיב ובעיקר סבלני ותמיד עם חיוך (שהרי למען החיוך אנחנו כאן...) האתר מקבל תגובות נלהבות הן בקרב העובדים והן בקרב קהל מטופלינו. האתר נעים,אסטטי,דינמי וקל לעדכון.

יונית לייבה, מרפאת שיניים עדי.

רבקה בר גיורא

התרשמתי מאוד מהשרות והיחס האדיב, שרות התמיכה המעולה והכרת נבכי האינטרנט עם אתרי הפרסום שבו.
עזרתם רבות בהכנת האתר שלנו "טבע התמר" ובצעדי הראשוניים באינטרנט , החל מפתיחת חשבון וכלה בהקמת אתר מרשים בהדרכתו של עומרי. העצות שקיבלתי מכם סייעו לי מאוד בהכרת דרכי העבודה והשימוש באינטרנט.
תודות רבות על הכל.

רבקה בר גיורא, טבע התמר.

ליהי רוזנברג-טובול

צוות NTT היקרים, מהיום בו פניתי אליכם לראשונה זכיתי לשרות מהיר, אדיב וקשוב אשר איפשר לי להעמיד בתוך זמן קצר אתר מקצועי, נוח וידידותי למשתמש.
המערכת הנוחה המאפשרת תפעול פשוט ונוח בכל זמן ומכל מקום וקבלת תוצאה ברמה גבוהה הינה התשובה האולטימטיבית בשבילי כבעלת עסק דינאמי, אשר גדל ומשתנה לאורך השנה.
אין לי ספק שתנחלו הצלחה בדרככם החדשה, ואני מצפה בקוצר רוח לחידושים שעתידים לבוא. ממליצה בחום.

ליהי רוזנברג-טובול, "מותק" -דברי מאפה אקסקלוסיביים.

מיקי הרמלין

שמחתי מאד למצוא...אוזן קשבת...ומערכת משוכללת שתביא אותי לתוצאות מרחיקות לכת במעט ידע בבניית אתרים. ה"זמן" שאין כמעט לכולנו מספיק -נחסך והשינויים המידיים שניתן לעשות מעלות את רמת האפקט שברעיון שניסיתי לבנות.. המשיכו כך.

מיקי הרמלין,"אס שלטים" 

אסתי פישר-היים

צוות NTT היקרים, כמנהלת המרכז לאינטליגנציה אינטואיטיבית אני רוצה להודות לכם על האפשרות להשתמש במערכת שלכם לניהול תוכן.  בעיניי, האפשרות לנהל את התוכן בעצמך היא תנאי הכרחי לכל ארגון או עסק שרוצים כי האתר שלהם ישקף אותם כראוי.  התרשמותי היא כי אתם שני חבר'ה עם הרבה אמביציה וידע, ואני מעריכה זאת. לרגל פתיחת האתר החדש - מאחלת לכם המון הצלחה. ההצלחה שלכם - היא ההצלחה של כל מי שיבוא אתכם בקשרי-עבודה!

אסתי פישר-היים, המרכז לאינטליגנציה אינטואיטיבית.

אבנון נילי

אני ממליצה בחום על התחברות למערכת ntt, ראשית, התוכנה שלהם מאפשרת "ניווט" קל ויעיל באתר שלך עצמך כשבעצם כבעל האתר אתה שולט בתוכן,סגנון וצורת האתר,שנית, בעלי מערכת  ntt, עומרי ורועי,מעניקים שירות בלתי רגיל ויוצא דופן במחוזותינו, הבחורים האלו מבורכים בסבלנות ובחביבות ומוכנים בכל עת לעזור להתמצא בתוכנה הכל כך פשוטה ויחד עם זאת מתוחכמת ויעילה להפליא. מאז התחברותי אני מסדרת לעצמי את האתר ומחדשת אותו לפי הצורך,משנה תוכן,ממליצה על מבצעים, מוסיפה תמונות חדשות כל הזמן ובקיצור מרגישה שאני בעצם אחראית על איך האתר שלי ייראה.

אבנון נילי, רונילי ארגון ועיצוב ארועים.

ניר שני

מאחורי כל מערכת ישנם אנשים. הטכנולוגיה משתנה חדשות לבקרים, ובסופו של עניין כולם מיישרים קו כולם. מה שמבדיל אפוא הוא האנשים שמאחורי הדבר והרצון שלהם לתת שרות ולענות על צרכים. את ייחודה של ntt אני מוצא במיוחד בצד החשוב כל כך של גישה אישית ללקוח. על היתרונות האחרים והגמישות הרבה של המערכת בודאי כבר שמעתם. אני מצטרף.

ניר שני, Duegan Team.

עפר וול

במשך תקופה ארוכה חיפשתי מישהו שיעזור לי בבניית אתר (יש לציין שלא היה לי מושג בשום שפה מתאימה לצורך כך) אך כל הפתרונות היו יקרים מאוד. כשמצאתי את NTT הופתעתי מהמערכת הפשוטה והידידותית למשתמש שמאפשרת מגוון רחב של אופציות לבניית האתר. במהלך בניית האתר התגלו אצלי מספר דרישות מיוחדות מהמערכת  וליוו אותי לאורך כל בניית האתר ושיכללו את המערכת כך שתתאים לי ותיתן עוד אפשרויות לכלל המשתמשים. וכל זה תמיד באדיבות ומהירות. בקיצור אני ממליץ מאוד.

עפר וול, מנהל Ofer-Tv.

שמוליק חדד

לכל צוות NTT ברצוננו להודות לכם על השירות, האדיבות והמקצועיות, במיוחד על מהירות הסיוע והתמיכה בבניית אתר החברה. המערכת הנוחה שלכם איפשרה לנו לקדם עצמנו, ולקבל תנופה משמעותית בזמן מועט. אנו שמחים להיכלל ברשימת הממליצים, זאת בהחלט המערכת המושלמת. ממליצים לכולם בחום! 

שמוליק חדד, שמוליקומפ מחשבים.

אבישג רגר

צוות NTT היקרים, מה שתחילה היה נראה כמשימה בלתי אפשרית- להעלות אתר תוכן דינמי ולשלוט בו בעצמי תוך מספר ימים, הפך למציאות נעימה באמצעותכם. היה לי לעונג לעבוד איתכם.
מהירות התגובה, המקצועיות ובעיקר הסבלנות האין סופית לענות על כל שאלה הנם ראויים לציון.זהו ההבדל בין לתת שירות לבין לתת שירות מעל ומעבר. תודה מקרב לב. תצליחו!

אבישג רגר, פסיכולוגיה חברתית-שיווקית.

Dr. Naphtali Brezniak

ההתקשרות לחברת ntt היתה קלילה ומוצלחת,
ההתחיבויות שלהם מוצו עד תום, זמן התגובה של החברה היא מהמוצלחות שהכרתי - חד וחלק. הנכונות לעבודה בזמנים לא שגרתיים מעבר למצופה. הגרפיקה וה"פלאשים" בוצעו לשביעות רצוני המלאה. התגובות שקיבלתי ממבקרים עד כה מדברות על חידוש מרענן של האתר המקורי. תכנת "העורך" קלה מאוד לשימוש ואינטראקטיבית ביותר. אין לי ספק שהתקשרות ל-ntt תביא את המתקשר לתוצאות המקוות, אני מאמין שהעתיד יאיר פנים גם לחברה וגם לחברות וליחידים היוצרים קשר עם ntt. שמח על הזכות שניתנה לי להמליץ על החברה. ללא ספק העורך שלכם הוא מהקלים לביצוע שפגשתי.

Dr. Naphtali Brezniak
.Head of the Orthodontic Residency

צוות אתר one

לאנשי ntt היקרים, ברצוננו קודם כל להודות לכם על השרות המסור שהענקתם לנו. ליוותם אותנו לאורך כל הדרך בכל בקשה משוגעת שהיתה לנו, השקעתם זמן ומשאבים גם כשלא הייתם צריכים לעשות זאת. בשעות לא שעות ובלחץ ועל זאת. תודה רבה מקרב לב.

יניב ודניאל, צוות אתר one.

ד"ר יוסי ראובן

היננו המרכז הישראלי לרפואה טבעית, מציינים בזאת כי NTT הינם צוות אמין,מקצועי,ומיומן.
סטנדרט העבודה הינו מתאים לקני מידה אמריקאי בשרות, באמינות ובאיכות. המחירים אינם מוגזמים. והתוצאות נראות מצוין ונותנות פרי.

ד"ר יוסי ראובן,מנהל המרכז הישראלי לרפואה טבעית.

דליה דגון

אין כמוכם !!! אני חייבת לומר עם כל האחריות שאתם ממש צוות לעניין, כל בעיה מטופלת במהירות המירבית ובצורה יעילה וקונסטרוקטיבית, הסבלנות שלכם לכל "נידנודיי" היא מושא להערצה ממש. בקשותי יוצאות הדופן ובדרך כלל גם אינן כלולות באחריותכם, ממולאות כאילו  זה מובן מאליו ובדרך נעימה וסבלנית.  יישר כוח !!!  והנה בלי לשים לב כתבתי לכם מכתב המלצה אשר יצא ישר מתוך הלב.והאמת כל הכבוד ותודה ע נ ק י ת !!!

דליה דגון,בית ספר תיכון אזורי - מגידו.

האגודה למלחמה בסמים

 מפתחי אתר אל-סם בנו אותו באמצעות מערכת NTT. המערכת נותנת לנו גמישות רבה, אפשרויות מגוונות וקלות ליישום. צוות NTT עזר וממשיך לתמוך בנו במקצועיות וסבלנות רבה. אנחנו ממשיכים לפתח את האתר שלנו באמצעות המערכת, וכך מתאפשר לנו להפנות תשומת לב מירבית לתוכן וצורה, בעוד שמערכת NTT מספקת את המענה בפן טכני.

ולה, מנהלת אתר האגודה למלחמה בסמים, "אל סם".
 

דוד ג'נח

כאשר מתקשרים אם חברה לקבלת שרות, חשוב מאוד שיהיה לחברה הזו אתר יפה באינטרנט , שם יפה וקליט, מוצרים ושרותים טובים, אבל, מעבר לזה חשוב שיש לחברה הזו גם א נ ש י ם. ואכן הבעלים של NTT הם שני חברה שיש להם מילה. כל התחייבות קויימה במלואה ואפילו מעבר לכך.
אנו מאחלים לNTT וליוצריה הצלחה.

דוד ג'נח, יו"ר מרכז ישראלי להשתלמויות.

אהרון ריקי

ברצוני לשבח את מערכת בניית האתרים NTT:
אני גרפיקאית ובכדי לפרסם את מוצרי רציתי לבנות אתר שיכלול את מוצרי, ביליתי לילות וימים רבים בחיפושים אחרי מערכות לבניית אתרים ללא ידע בבניית אתר, רק ב-ntt מצאתי את מבוקשי, בניתי אתר ללא ידע מוקדם בבניית אתרים, בקלות וביעילות, המערכת עונה על מירב צרכי האתר. בנוסף רציתי לשבח את התמיכה והעזרה המיידית שקיבלתי עם כל פנייה ושאלה, תמיד נתקבלו תשובות מפורטות ועזרה על כל שאלה ושאלה.

אהרון ריקי, גראפיקאית ומעצבת.

מאיר אמסלם

הרעיון להקמת חברת סימורס אשר מייבאת ומשווקת ריהוט ביתי, התגלגל בראשי לפני שנה. ואחד היעדים שהצבתי לעצמי בהקמת החברה, היה להקים אתר אינטרנט תדמיתי, מכובד ומקצועי ביותר. כאדם שהבנתו במחשבים היא מינימלית ביותר, תרתי אחרי מקורות מידע באינטרנט בנוגע לבניית אתרים. פניתי לכתריסר חברות אשר מתמחות בהקמת אתרים. כולן פחות או יותר הציעו לי רכישת תוכנה במחיר מופקע, בלתי גמישה ואשר "כופה" עליך את מבנה ועיצוב האתר, גם אם אינו לרוחך. לא רק זאת, מעבר לעלות התוכנה, היה עליי לשלם מחיר בלתי סביר לעיצוב והזנת התוכן. ממש במקרה, נתקלתי באתר הבית של NTT, ובו ברגע הבנתי שיש פה חברה רציניים, אשר מציעים תוכנה שהיא באמת  User Freindly גם לבור במחשבים כמוני, וגמישה בעיצוב וכל זאת במחיר מפתיע ביותר. היום אני מוכרח להודות שעשיתי החלטה נכונה ביותר.המשיכו כך בשילוב המנצח של מקצוענות, רמת שירות גבוהה ואדיבות ואני סמוך ובטוח שתגיעו לגדולה בתחומכם.

מאיר אמסלם, מנכ"ל סימורס יבוא ושיווק בע"מ.

ארקדי קרמרוב

לצוות NTT, תודה על ליווי המקצועי שאתם נותנים לי ובייחוד בנושאים שאינם קשורים רק ל NTT.
אני שמחתי להכיר את המערכת הנפלאה שלכם, לראות את השיפורים, ההתקדמות ולגדול אתכם.
מהרגע הראשון שאני לקוח שלכם אני רק מגלה עוד ועוד דברים טובים ושמח להיות חלק מהמעגל שלכם. תודה רבה.

ארקדי  קרמרוב, מנהל לייף אנימל.

רונן טוכפלד

לכבוד צוות NTT, רצינו להודות לכם על אדיבות השירות, מהירות תגובתכם לכל שאלה, הארה, הערה ובקשה ועל החיוך התמידי שמלווה את העשייה המשותפת. כיף לעבוד איתכם וכמובן האתר עצמו עונה על כל הציפיות ואף מעבר. אנו שמחים להמשיך לעבוד אתכם על קידום ופיתוח האתר.

רונן טוכפלד, מנכ"ל רונט שירותי הסמכה בינלאומיים בע"מ.

טל פיין

עם הקמת האתר החדש שלי אני רוצה להודות לכם בעיקר על 

השותפות, המעורבות והנכונות להתאים את השרות שלכם

לצרכים ולרצונות היחודיים שלי. בעיני זה הערך המוסף שלכם כחברה,

יש כתובת אנושית וזה כל כך חשוב.  אשמח להמשיך ולעבוד אתכם וכמובן גם להמליץ.

אביטל גרינפלד מרדכי

עם חברת בטאגרופ -NTT אני הולכת דרך ארוכה.
איתם בניתי את האתר הראשון שלי ואיתם שידרגתי אותו בכל פעם מחדש.
מערכת האתר נוחה לשימוש ולתפעול אבל יותר מכך, אבירם, דניאל והצוות תמיד קשובים ונכונים לעזור. מבחינתי, בטאגרופ-NTT מבינה את הצרכים של בעלי האתר ויודעת לתת מענה לכל בקשה או סוגיה שעולה במהלך השנים בטאגרופ נתנה לי שירותים מגוונים נוספים ותמיד במחיר הגון, ביחס אישי ובסבלנות ובמקצועיות רבה.
לבטאגרופ-NTT יש הבנה וניסיון לא רק בבניה של אתרים, לא רק בעיצובם ובהתאמת העיצוב לרוח העסק,אלא גם בשפה של גוגל, בחשיבות של בניה נכונה של האתר, כך שישמש כלי שיווקי יעיל.
ממליצה בכל פה.

אביטל גרינפלד מרדכי
מטפלת גופנפש מוסמכת במעגלי החיים
הכנה רגשית ללידה | קורס הכנה ללידה | ליווי לידה
עיסוי לנשים בהריון | תמיכה רגשית לקידום פריון
התמקדות ועוצמת הרכות

לי ועידן - בין המתרים

רצינו לכתוב כמה מילים שעטופות בהרבה אהבה והערכה.
אתם צוות נדיר בייחודו ואנו מרגישים שנפל בחלקנו הכבוד לעבוד לצידכם ולטעום מהמקצועיות, היושר, הראש הצעיר והניחוח הרענן שלכם.
תודה על האתר המקסים, על שידעתם לקלוע בדיוק לרצונותינו (למרות שאפילו אנחנו לא תמיד ידענו מהם...)
תודה על טוב ליבכם. לא חסכתם במאמץ והוא ניכר בתוצאות- ו ב ג ד ו ל ! 
אנו מודים לכם ומאחלים לכם בהצלחה מעומק ליבנו.

ישר-כוח

לי ועידן

בעלים
"בין המתרים " 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//