בניית אתר תדמית לעסק קטן

כל האתרים שלנו כוללים:אפיון וסיוע – עומק האפיון משתנה בהתאם לצרכים

אתר רספונסיבי – מותאם לניידים ולטאבלטים

בונה אתר אישי שמתאים לכם ! אתם בוחרים מי יבנה לכם את האתר מתוך רשימת מפתחים

דומיין אישי – האתר שלך יבנה על הדומיין שלך, אם אין לך נרכוש עבורך

מערכת ניהול תוכן מלאה – כל התוכן בשליטה שלך

תמיכה מלאה – בהקמת האתר, בעדכון התוכן, ובכל דבר

שדרוגים אוטומטיים – עדכוני אבטחה, שדרוגי מערכת – הכל כלול ומבוצע אוטומטית

החל מ 360 ש"ח לאתר בסיסי ועד ל9,800 ש"ח לאתר יחודי (לא כולל מעמ)

נשמע טוב ? כי זה טוב :) מלאו את הפרטים הבאים ונבנה הצעה יחודית מתאימה לכם:

תיאור השלבים בתהליך בניית אתר לעסק קטן

ברכותינו! הקמת עסק קטן וחדש ועשית הכל לפי הספר. השקעת זמן ואנרגיות כדי להתניע את הכל, יש לך מוצר שאתה מאמין בו ובטוח שאנשים ירצו לרכוש וסיפרת לכל מי שאתה רק מכיר שפתחת עסק חדש. ובכל זאת, משהו תקוע. כנראה שמשהו חסר. יכול להיות ששכחת לבנות אתר עסקי. כן, אין דרך קלה לומר את זה, אבל בעולם של ימינו, אם אין לך אתר עסקי שבנוי בצורה מקצועית על פי כל השלבים – כנראה שאתה לא קיים. אז איך אפשר להתחיל לבנות אתר עסקי שימשוך אליכם את הלקוחות? הנה כמה שלבים בסייסים וחשובים.

רכישת דומיין

נתחיל מהבסיס – הכתובת שלכם באינטרנט או במילים מקצועיות, דומיין. זה אולי נראה כמו הדבר האחרון שצריך לחשוב עליו בתהליך בניית אתרים לעסקים קטנים, אבל למעשה, הדומיין הוא הבסיס החשוב ביותר שיכול להבטיח שהלקוחות שלכם יגיעו אליכם. רכישת דומיין קצר, עם סיומת מוכרת (co.il, org, com) יכולה לעזור ללקוחות שלכם גם למצוא אתכם במהירות, בין אם הם נכנסים לאתר שלכם בפעם הראשונה או חוזרים אליכם אחרי חיפוש קצרצר בין שלל האפשרויות.

נקודות למחשבה לפני בניית אתר תדמית

אנחנו בטוחים, שכאשר התחלת לתכנן את העסק שלך, תכננת כל פרט ופרט עד הרזולוציות הכי קטנות. וכשזה מגיע לאתר שלך – גם פה, כדאי להתחיל לתכנן. בין אם מדובר בבניית אתר לעסקים קטנים או גדולים, כל אתר עסקי דורש תכנון ומחשבה מעמיקה, עוד לפני שהתחלנו לבנות אותו, כמו לדוגמה, איזה אתר אנחנו רוצים ואיך הוא יראה. ההמלצה שלנו, במיוחד כשמדובר בעסקים קטנים, היא בניית אתר תדמית. אתר תדמית יכול להוות כרטיס הביקור המושלם עבורך, שלא רק יציג אותך בפני הלקוחות הפוטנציאלים, אלא גם יוכל למתג את העסק וליצור לו מודעות בקרב הגולשים. בנוסף, כדאי גם לתכנן כמה כסף אתם מוכנים להשקיע בהקמת האתר החדש. נכון, אפשר ללכת לממשקים יקרים יותר ולהוציא את הכסף על האתר החדש, אבל אפשר גם לחסוך את הכסף ולהשקיע אותו במקומות אחרים בעסק. איך? ע"י בניית אתר אינטרנט בחינם. יש כמה ממשקים שמציעים לנו את האופציה החינמית והתוצאה שמתקבלת היא לא פחות מקצועית ואיכותית מכל ממשק אחר שדורש תשלום.

חיבור מערכת ניהול לקוחות CRM

מערכת ניהול לקוחות או CRM, היא מערכת שיכולה לעזור לכם לנהל את העסק שלכם ואת המעקב אחרי הלקוחות וההזמנות, בצורה היעילה והפשוטה ביותר. זה לא משנה מה גודל העסק שלך – כדאי ורצוי להתקין בעסק מערכת CRM ובמיוחד אחת כזו שיכולה להתחבר לאתר העסקי שלך ולקבל ממנו ישירות את כל הטפסים הרלוונטיים מהלקוחות, כגון: פרטים, הזמנות, קבלות וכדומה. חיבור המערכת יקל על העבודה, ייעל אותה וגם יאפשר לעסק שלך לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיך.
זקוקים לעזרה בבניית דף עסקי במחיר הוגן לכל עסק? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר – עוד היום!

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך